Panza circular pentru taiat otel, pentru fierastraie circulare stationare Evolution 210mm, Ø210 x 25.4 mm, 50 de dinti TCT
SKU: M210TCT-50MS
EAN/UPC: 0849713090881
Specificatii
| Dimensiune lama | 210mm |
| Numar dinti | 50 |
| Alezaj | 25.4mm |
| Grosime dinti | 2mm |
| Viteza maxima |
|
Panza circular pentru taiat otel, pentru fierastraie circulare stationare Evolution 210mm, Ø210 x 25.4 mm, 50 de dinti TCT
319,00 lei
265,83 lei
FARA TVA
Salveaza
-319,00 lei
Plateste în 3 rate de 106,33 lei pe luna cu Klarna
Doar 12 ramase!
Frecvent cumparate impreuna
- Descriere
- Specificatii
- Descarcari
Descriere
- Lama cu varf din carbura de wolfram. Fabricat in Japonia.
- Fara caldura, fara aschii si practic fara scantei. Spre deosebire de unghiile si ferastraul abraziv.
- Conceput pentru a oferi performante maxime de taiere si precizie metalurgistilor si fabricantilor.
- Otelul este rece la atingere. Gata de sudura direct de la fierastrau.
Specificatii
| Dia. ؘ: | 210mm |
| Viteza maxima (RPM): | 3750 |
| Bore ؘ: | 25.4mm |
| Grosime: Grosime | 2.0mm |
| Dinti: | 50 |
Descarcari
-
Manual de instructiuni
Descarca
Descriere
Descriere
- Lama cu varf din carbura de wolfram. Fabricat in Japonia.
- Fara caldura, fara aschii si practic fara scantei. Spre deosebire de unghiile si ferastraul abraziv.
- Conceput pentru a oferi performante maxime de taiere si precizie metalurgistilor si fabricantilor.
- Otelul este rece la atingere. Gata de sudura direct de la fierastrau.
Specificatii
Specificatii
| Dia. ؘ: | 210mm |
| Viteza maxima (RPM): | 3750 |
| Bore ؘ: | 25.4mm |
| Grosime: Grosime | 2.0mm |
| Dinti: | 50 |
Descarcari
Descarcari
-
Manual de instructiuni
Descarca
Recenzii
Recent vizualizate