Panza circular pentru taiat lemn, pentru fierastraie circulare Evolution 355mm, Ø355 x 25.4 mm, 60 de dinti TCT
SKU: GW355TCT-60
EAN/UPC: 0849713091499
Specificatii
| Dimensiune lama | 355mm |
| Numar dinti | 60 |
| Alezaj | 25.4mm |
| Grosime dinti | 2.4mm |
| Viteza maxima |
|
Panza circular pentru taiat lemn, pentru fierastraie circulare Evolution 355mm, Ø355 x 25.4 mm, 60 de dinti TCT
489,00 lei
407,50 lei
FARA TVA
Salveaza
-489,00 lei
Plateste în 3 rate de 163,00 lei pe luna cu Klarna
Doar 12 ramase!
Frecvent cumparate impreuna
- Descriere
- Specificatii
- Descarcari
Descriere
- Lama cu varf din carbura de wolfram. Fabricat in Japonia.
- Oferind calitate premium pentru a creste productia si performanta.
- Corpul lamei intarita asigura ca lama ruleaza mai drept pentru mai mult timp.
- Gaturi adanci ajuta la mentinerea prafului la un minim.
Specificatii
| Dia. ؘ: | 355mm |
| Viteza maxima (RPM): | 1600 |
| Bore ؘ: | 25.4mm |
| Grosime: Grosime | 2.4mm |
| Dinti: | 60 |
Descarcari
-
Manual de instructiuni
Descarca
Descriere
Descriere
- Lama cu varf din carbura de wolfram. Fabricat in Japonia.
- Oferind calitate premium pentru a creste productia si performanta.
- Corpul lamei intarita asigura ca lama ruleaza mai drept pentru mai mult timp.
- Gaturi adanci ajuta la mentinerea prafului la un minim.
Specificatii
Specificatii
| Dia. ؘ: | 355mm |
| Viteza maxima (RPM): | 1600 |
| Bore ؘ: | 25.4mm |
| Grosime: Grosime | 2.4mm |
| Dinti: | 60 |
Descarcari
Descarcari
-
Manual de instructiuni
Descarca
Recenzii
Recent vizualizate