Panza circular pentru taiat lemn, pentru fierastraie circulare Evolution 255mm, Ø255 x 25.4 mm, 40 de dinti TCT
SKU: GW255TCT-40
EAN/UPC: 0849713024657
Specificatii
| Dimensiune lama | 255mm |
| Numar dinti | 40 |
| Alezaj | 25.4mm |
| Grosime dinti | 2.4mm |
| Viteza maxima |
|
Panza circular pentru taiat lemn, pentru fierastraie circulare Evolution 255mm, Ø255 x 25.4 mm, 40 de dinti TCT
249,00 lei
207,50 lei
FARA TVA
Salveaza
-249,00 lei
Plateste în 3 rate de 83,00 lei pe luna cu Klarna
In stoc
Frecvent cumparate impreuna
- Descriere
- Specificatii
- Descarcari
Descriere
- Lama cu varf din carbura de wolfram. Fabricat in Japonia.
- Oferind calitate premium pentru a creste productia si performanta.
- Corpul lamei intarita asigura ca lama ruleaza mai drept pentru mai mult timp.
- Gaturi adanci ajuta la mentinerea prafului la un minim.
Specificatii
| Dia. ؘ: | 255mm |
| Viteza maxima (RPM): | 5200 |
| Bore ؘ: | 25.4mm |
| Grosime: Grosime | 2.4mm |
| Dinti: | 40 |
Descarcari
-
Manual de instructiuni
Descarca
Descriere
Descriere
- Lama cu varf din carbura de wolfram. Fabricat in Japonia.
- Oferind calitate premium pentru a creste productia si performanta.
- Corpul lamei intarita asigura ca lama ruleaza mai drept pentru mai mult timp.
- Gaturi adanci ajuta la mentinerea prafului la un minim.
Specificatii
Specificatii
| Dia. ؘ: | 255mm |
| Viteza maxima (RPM): | 5200 |
| Bore ؘ: | 25.4mm |
| Grosime: Grosime | 2.4mm |
| Dinti: | 40 |
Descarcari
Descarcari
-
Manual de instructiuni
Descarca
Recenzii