Panza circular pentru taiat lemn, pentru fierastraie circulare Evolution 210mm, Ø210 x 25.4 mm, 30 de dinti TCT
SKU: GW210TCT-30
EAN/UPC: 0849713022622
Specificatii
| Dimensiune lama | 210mm |
| Numar dinti | 30 |
| Alezaj | 25.4mm |
| Grosime dinti | 2mm |
| Viteza maxima |
|
Panza circular pentru taiat lemn, pentru fierastraie circulare Evolution 210mm, Ø210 x 25.4 mm, 30 de dinti TCT
149,00 lei
124,17 lei
FARA TVA
Salveaza
-149,00 lei
Plateste în 3 rate de 49,66 lei pe luna cu Klarna
In stoc
Frecvent cumparate impreuna
- Descriere
- Specificatii
- Descarcari
Descriere
- Lama cu varf din carbura de wolfram. Fabricat in Japonia.
- Oferind calitate premium pentru a creste productia si performanta.
- Corpul lamei intarita asigura ca lama ruleaza mai drept pentru mai mult timp.
- Gaturi adanci ajuta la mentinerea prafului la un minim.
Specificatii
| Dia. ؘ: | 210mm |
| Viteza maxima (RPM): | 3750 |
| Bore ؘ: | 25.4mm |
| Grosime: Grosime | 2mm |
| Dinti: | 30 |
Descarcari
-
Manual de instructiuni
Descarca
Descriere
Descriere
- Lama cu varf din carbura de wolfram. Fabricat in Japonia.
- Oferind calitate premium pentru a creste productia si performanta.
- Corpul lamei intarita asigura ca lama ruleaza mai drept pentru mai mult timp.
- Gaturi adanci ajuta la mentinerea prafului la un minim.
Specificatii
Specificatii
| Dia. ؘ: | 210mm |
| Viteza maxima (RPM): | 3750 |
| Bore ؘ: | 25.4mm |
| Grosime: Grosime | 2mm |
| Dinti: | 30 |
Descarcari
Descarcari
-
Manual de instructiuni
Descarca
Recenzii
Recent vizualizate