Disc diamantat segmentat multifunctional pentru masini de taiat, Evolution Ø230 x 22.2 mm
SKU: D230SEG-CS
EAN/UPC: 0849713091420
- Diamant de calitate premium folosit la muchia de taiere pentru o durata de viata mai lunga
- Gaurile de racire din jurul muchiei lamei expulzeaza caldura pentru a mentine performanta maxima de taiere
- Grosimea panzei intareste stabilitatea si precizia de taiere
- Designul segmentat al panzei imbunatateste eficienta taierii si indeparteaza resturile de pe taietura
- Taieri in piatra, beton armat, zidarie, pavaj etc.
Specificatii
| Dimensiune lama | 230mm |
| Numar dinti | 16 |
| Alezaj | 22.2mm |
| Grosime dinti | 2.9mm |
| Viteza maxima |
|
Disc diamantat segmentat multifunctional pentru masini de taiat, Evolution Ø230 x 22.2 mm
149,00 lei
124,17 lei
FARA TVA
Salveaza
-149,00 lei
Plateste în 3 rate de 49,66 lei pe luna cu Klarna
Doar 2 ramase!
Frecvent cumparate impreuna
- Descriere
- Specificatii
- Descarcari
Descriere
Disc diamantat de inalta performanta cu capacitatea de a taia toate tipurile de zidarie, inclusiv beton armat cu bare de otel, dar si multe alte materiale.
- Compatibil cu masina de taiat beton Evolution R230DCT.
- Calitatea muchiei diamantate ofera performante de inalta calitate.
- Se taie usor cu performante remarcabile atat pe materiale dure si abrazive, caramizi dure, pavele, piatra, beton si beton armat cu otel.
Specificatii
| Diametru: | 230mm |
| Viteza maxima (RPM): | 6790 |
| Diametru interior: | 22.2mm |
| Grosime: | 2.9mm |
| Muchie | Segmentata |
| Grosimea de baza: | 2mm |
| Segment / Grosimea dintelui: | 2.5mm |
| Segment / Inaltimea dintelui | 10mm |
| Segment / Cantitate Dinte: | 16 |
Descarcari
-
Manual de instructiuni
Descarca
Descriere
Descriere
Disc diamantat de inalta performanta cu capacitatea de a taia toate tipurile de zidarie, inclusiv beton armat cu bare de otel, dar si multe alte materiale.
- Compatibil cu masina de taiat beton Evolution R230DCT.
- Calitatea muchiei diamantate ofera performante de inalta calitate.
- Se taie usor cu performante remarcabile atat pe materiale dure si abrazive, caramizi dure, pavele, piatra, beton si beton armat cu otel.
Specificatii
Specificatii
| Diametru: | 230mm |
| Viteza maxima (RPM): | 6790 |
| Diametru interior: | 22.2mm |
| Grosime: | 2.9mm |
| Muchie | Segmentata |
| Grosimea de baza: | 2mm |
| Segment / Grosimea dintelui: | 2.5mm |
| Segment / Inaltimea dintelui | 10mm |
| Segment / Cantitate Dinte: | 16 |
Descarcari
Descarcari
-
Manual de instructiuni
Descarca
Recenzii
Recent vizualizate