Disc Premium diamantat segmentat multifunctional, pentru masinile de taiat Evolution 230mm, Ø230 x 22.2 mm
SKU: PD230SEG-CS
EAN/UPC: 0849713091390
- Gaurile de racire din jurul marginii lamei elimina caldura pentru a mentine performanta maxima de taiere.
- Designul cu margine segmentata imbunatateste eficienta taierii si indeparteaza detritusul de pe taietura.
- Construit pentru taiere agresiva atat pe materiale dure si abrazive de zidarie, caramida dura, blocuri, tigla de acoperis, pavele, piatra, beton si beton armat cu otel.
Specificatii
| Dimensiune lama | 230mm |
| Numar dinti | 16 |
| Alezaj | 22.2mm |
| Grosime dinti | 2.9mm |
| Viteza maxima |
|
Disc Premium diamantat segmentat multifunctional, pentru masinile de taiat Evolution 230mm, Ø230 x 22.2 mm
199,00 lei
165,83 lei
FARA TVA
Salveaza
-199,00 lei
Plateste în 3 rate de 66,33 lei pe luna cu Klarna
Doar 12 ramase!
Frecvent cumparate impreuna
VIDEO PRODUS
- Descriere
- Specificatii
- Descarcari
Descriere
- Calitatea premium a diamantului folosit in marginea de taiere a lamei pentru o durata de viata mai lunga a lamei.
- Gaurile de racire din jurul marginii lamei elimina caldura pentru a mentine performanta maxima de taiere.
- Designul cu margine segmentata imbunatateste eficienta taierii si indeparteaza detritusul de pe taietura.
- Placa corpului gros intareste lama pentru stabilitate si precizie.
- Compatibil cu ferastraul de taiat beton R230DCT
- Presiunea ridicata si concentratia mai mare de diamante ofera o taiere cu 10% mai rapida si o durata de viata mai lunga decat lama noastra de diamant cu scop general. *Testare interna.
- Construit pentru taiere agresiva atat pe materiale dure si abrazive de zidarie, caramida dura, blocuri, tigla de acoperis, pavele, piatra, beton si beton armat cu otel.
Specificatii
| Dia. ؘ: | 230mm |
| Viteza maxima (RPM): | 6790 |
| Bore ؘ: | 22.2mm |
| Grosime: Grosime | 2.9mm |
| Rim | Segmentat |
| Grosimea de baza: | 2mm |
| Segment / Grosimea dintelui: | 2.5mm |
| Segment / Inaltimea dintelui | 10mm |
| Segment / Cantitate Dinte: | 16 |
Descarcari
-
Manual de instructiuni
Descarca
Descriere
Descriere
- Calitatea premium a diamantului folosit in marginea de taiere a lamei pentru o durata de viata mai lunga a lamei.
- Gaurile de racire din jurul marginii lamei elimina caldura pentru a mentine performanta maxima de taiere.
- Designul cu margine segmentata imbunatateste eficienta taierii si indeparteaza detritusul de pe taietura.
- Placa corpului gros intareste lama pentru stabilitate si precizie.
- Compatibil cu ferastraul de taiat beton R230DCT
- Presiunea ridicata si concentratia mai mare de diamante ofera o taiere cu 10% mai rapida si o durata de viata mai lunga decat lama noastra de diamant cu scop general. *Testare interna.
- Construit pentru taiere agresiva atat pe materiale dure si abrazive de zidarie, caramida dura, blocuri, tigla de acoperis, pavele, piatra, beton si beton armat cu otel.
Specificatii
Specificatii
| Dia. ؘ: | 230mm |
| Viteza maxima (RPM): | 6790 |
| Bore ؘ: | 22.2mm |
| Grosime: Grosime | 2.9mm |
| Rim | Segmentat |
| Grosimea de baza: | 2mm |
| Segment / Grosimea dintelui: | 2.5mm |
| Segment / Inaltimea dintelui | 10mm |
| Segment / Cantitate Dinte: | 16 |
Descarcari
Descarcari
-
Manual de instructiuni
Descarca
Recenzii