Disc diamantat, pentru fierastraie circulare cu glisare Evolution 255mm, Ø255 x 25.4 mm
SKU: RAGEBLADE255DIAMOND
EAN/UPC: 0849713011619
- Muchie continua si design subtire pentru a oferi taieturi fine, precise si fara aschii
- Tehnologie de taiere multi-materiale
Specificatii
| Dimensiune lama | 255mm |
| Alezaj | 25.4mm |
| Grosime dinti | 2.4mm |
Disc diamantat, pentru fierastraie circulare cu glisare Evolution 255mm, Ø255 x 25.4 mm
279,00 lei
232,50 lei
FARA TVA
Salveaza
-279,00 lei
Plateste în 3 rate de 93,00 lei pe luna cu Klarna
Stoc epuizat
Frecvent cumparate impreuna
- Descriere
- Specificatii
- Descarcari
Descriere
- Design continuu al marginii si al grosimii subtiri. Ofera taieturi netede, precise si fara cioburi.
- Compatibil cu ferastraie circulare de 255 mm Evolution.
Specificatii
| Dia. ؘ: | 255mm |
| Viteza maxima (RPM): | 6000 |
| Bore ؘ: | 25.4mm |
| Grosime: Grosime | 2.4mm |
| Rim | Continuu |
Descarcari
-
Manual de instructiuni
Descarca
Descriere
Descriere
- Design continuu al marginii si al grosimii subtiri. Ofera taieturi netede, precise si fara cioburi.
- Compatibil cu ferastraie circulare de 255 mm Evolution.
Specificatii
Specificatii
| Dia. ؘ: | 255mm |
| Viteza maxima (RPM): | 6000 |
| Bore ؘ: | 25.4mm |
| Grosime: Grosime | 2.4mm |
| Rim | Continuu |
Descarcari
Descarcari
-
Manual de instructiuni
Descarca
Recenzii